Centrum Zdrowia i Urody

Zabiegi wykonywane w salonie Green Beauty to najnowsze osiągnięcia branży. Nowe technologie, innowacyjny sprzęt, renomowane kosmetyki.


Chcesz porozmawiać z naszym specjalistą?

Pierwsze spotkanie to najlepszy moment, by rozwiać Twoje wątpliwości i odpowiedzieć na wszystkie trudne pytania. Pomożemy dobrać dla Ciebie najlepsze zabiegi oraz terapie. Wyjaśnimy Ci wszystkie etapy, opowiemy, jaki będzie spodziewany efekty oraz ile to kosztuje.

Aktualna oferta

Kosmetologia twarzy

W Green Beauty oferujemy kompleksowy zakres najnowocześniejszych zabiegów kosmetycznych twarzy, których szeroki wybór zaspokoi oczekiwania klientów w różnym wieku, z różnymi potrzebami pielęgnacyjnymi.


Nasi specjaliści pomogą Ci w doborze odpowiednich zabiegów twarzy, które pozytywnie wpłyną na kondycję Twojej skóry, niezależnie od jej typu.


Inne usługi

Manicure i pedicure

Medycyna estetyczna

Makijaż

Zadbamy o Twoje zdrowie i pewność siebie!

Dlatego stworzyliśmy markę Green Beauty. Wyznajemy filozofię bycia w zgodzie z przyrodą oraz doceniamy piękno natury. Poprawa wyglądu to lepsze samopoczucie, to droga do osiągnięcia życiowej satysfakcji. Zabiegi kosmetologiczne i medycyny estetycznej to prosty sposób, by to wszystko osiągnąć.