Nasi specjaliści

ILONA CYBULA - manicurzystka

Nazywam się Ilona Cybula i w Green Beauty jestem stylistką paznokci. Z wielką chęcią zadbam o zdrowie i estetykę twoich dłoni, a także o wizaż paznokci rąk i stóp. W wolnym czasie poszukuję nowych inspiracji paznokciowych, dlatego też wiem, że wspólnie wybierzemy idealną stylizację dla Ciebie.

KAMILA KOWALCZYK - kosmetolog

Nazywam się Kamila Kowalczyk, z wykształcenia jestem kosmetologiem. W Green Beauty zadbam o kondycję Twojej skóry twarzy i ciała oraz indywidualnie dobiorę zabieg do twoich potrzeb, wydobywając naturalne piękno. W pracę wkładam całe serce, bo moja praca to również moja pasja.

SARA WACHOWICZ – lekarz medycyny estetycznej

Lekarz medycyny estetycznej i lekarz dentysta. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Swoją wiedzę i doświadczenie poszerzała na zaawansowanych szkoleniach technik medycyny estetycznej i anti-aging. Dzięki doświadczeniu w stomatologii możliwe jest całościowe spojrzenie na zmiany wyglądu twarzy zachodzące wraz z wiekiem czyli full face aesthetic. Pani doktor uznaje, że medycyna estetyczna to przede wszystkim holistyczne podejście do pacjenta. Prawidłowy wybór zabiegów i ich wykonanie potrafi odmłodzić nawet o kilkanaście lat. Podstawą jest wnikliwa ocena stanu skóry, rysów i proporcji twarzy.

W naszej klinice wykonuje wiele typów zabiegów takich jak:

Redukcja zmarszczek przy użyciu toksyny botulinowej, wypełnianie zmarszczek przy użyciu kwasu hialuronowego, wolumetria twarzy, modelowanie ust, mezoterapia igłowa, fresh Lift


IZABELA PAŹDZIOR - fryzjer/stylista

W zawodzie jestem...prawie od zawsze i na zawsze...

Mistrzyni koloryzacji oraz pielęgnacji włosów. Całe swoje życie poświęciłam pasji do fryzjerstwa. Swoje doświadczenie zdobyłam pracując w Polsce oraz za granicą w Londynie. Zawsze staram się dobrać najlepszą stylizację do konkretnego typu urody i przedstawić kilka propozycji naszego finalnego efektu.

Stale podnoszę swoje kwalifikacje, oraz staram się być na bieżąco z wszystkimi nowościami i trendami. Zaufaj mi, a odnajdziemy twoje naturalne piękno!